Soy Candle Refill Kits, DIY Candles
Do you have a dough bowl candle or mason jar candle that you burned all the way, but you wish you could fill it back up? Now you can with the new candle refill kits! It’s super simple, and comes with scented wax with your choice of scent, wicks with stickers on the bottom, and instructions all in a microwave safe Kraft container.

Candle Refill Kit for 4 Wick Dough Bowl Candle
- Regular Price
- $34.99
- Sale Price
- $34.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Soy Candle Refill Kit for Mini Dough Bowl
- Regular Price
- $24.00
- Sale Price
- $24.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Soy Candle Refill Kit for 16oz Mason Jar Candles
- Regular Price
- $26.00
- Sale Price
- $26.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Showing items 1-4 of 4.
Farmhouse Dough Bowl Candles
Classic Brown Farmhouse Dough Bowl Candle Farmhouse Decor
- Regular Price
- $59.99
- Sale Price
- $59.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Classic Chippy White Dough Bowl Soy Candle
- Regular Price
- $59.99
- Sale Price
- $59.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Mini 3 Wick Chippy White Dough Bowl Candle
- Regular Price
- $39.99
- Sale Price
- $39.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
White Wood Heart Dough Bowl Candle
- Regular Price
- $49.99
- Sale Price
- $49.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Classic Modern Black Dough Bowl Candle
- Regular Price
- $56.00
- Sale Price
- $56.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Ceramic White Beaded Dough Bowl Candle, Boho Decor
- Regular Price
- $56.00
- Sale Price
- $56.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Mini Rustic Brown Dough Bowl Candle
- Regular Price
- $39.99
- Sale Price
- $39.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
White Easter Egg Dough Bowl Candles
- Regular Price
- $49.99
- Sale Price
- $49.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
SALE
Large Brown Bunny Dough Bowl Candles
- Regular Price
- from $59.99
- Sale Price
- from $59.99
- Regular Price
-
$79.99
- Unit Price
- per
SALE
Farmhouse Square Dough Bowl Candles
- Regular Price
- from $36.00
- Sale Price
- from $36.00
- Regular Price
-
$60.00
- Unit Price
- per